Powierzchnia użytkowa:

204,3m2

Wymiary domu:

12,1 x 17,36

Ilość pięter:

1

Cena:
Stan surowy zamknięty
(cena netto +8% vat)
660 000 zł
Pobierz wycenę PDF
* Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.
** Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie internetowej oraz przesłanej ofercie mają charakter poglądowy. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, więc jeżeli w wycenie nie jest wyszczególniony np. taras, garaż, okna połaciowe, witryny, balkon, komin, piwnica, oświetlenie itp. to podana cena ich nie dotyczy - wymagają dodatkowej dopłaty.

Opis projektu

Dom stylizowany na wzór dworku ziemiańskiego (kaszubskim, polskim), doskonale komponuje się z krajobrazem okolic podmiejskich lub wiejskich.

Założenie konstrukcji budynku oparte jest na osi biegnącej wzdłuż holu wejściowego – do przeszklonych drzwi tarasu. Dom posiada kominek wewnętrzny i zewnętrzny. Kuchnię połączono z jadalnią, która posiada wyjście na zadaszony taras, gdzie można urządzić miejsce na grilla. Jednocześnie przy kuchni przewidziano małą spiżarnię. W przypadku zabudowy podcienia istnieje możliwość powiększenia jadalni lub wykonania „ogrodu zimowego”. Z części domu, pełniącej funkcję dzienną, wydzielono łazienkę, dużą sypialnię oraz ew. dwa mniejsze pokoje (lub jeden – duży). Poddasze można zagospodarować w drugim etapie inwestycji – górna kondygnacja jest funkcjonalnie oddzielona od dolnej. Na poddaszu można urządzić tzw. studio lub wygospodarować dodatkowe 2-4 pokoje z łazienką. Projekt może występować w kilku wariantach: np. z tarasem bocznym, z wykuszem w jadalni lub gabinetem na parterze. Z boku budynku można dobudować garaż lub wiatę na samochód.

Rzuty

Galeria